Platba na 3 splátky a bez navýšení!

O nás

Vaše cesta začíná zde: Když uděláte první krok na žíněnku, do dojo, do tělocvičny nebo do akademie, začínáte svou cestu jako miliony lidí před vámi. Již dva a půl desetiletí dělají světoznámí trenéři, sportovci a studenti po celém světě tento krok pomocí zařízení Revgear.

Víme, že bojová umění jsou víc než jen trénink a boj - je to způsob života.

Překonání osobního rekordu, získání dalšího pásu, získání pásu nebo medaile, sledování, jak kila padají a místo nich se objevují svaly, zasazení knockoutového úderu nebo pohled na soupeře, jak se klepe, když mu zatínáte škrtidlo, to všechno jsou vítězství, která poznáte. Každý zkušený bojovník ví, že výběr správného vybavení je dalším krokem k vítězství.

V průběhu let spolupracovala společnost Revgear s mnoha trenéry světové úrovně, bojovníky a vlivnými umělci bojových umění na vynalézání a navrhování produktů; produktů, které byly v celém odvětví bojového vybavení hojně kopírovány, ale jen zřídka se jim vyrovnaly svou kvalitou nebo funkčností.

Vítězná formule společnosti Revgear, spočívající ve vynikajícím designu a špičkové technologii, je důvodem, proč mistři světa, jako jsou Henry Cejudo, Fabricio Werdum a Juan Cervantes, trénovali na své tituly s vybavením Revgear, stejně jako tisíce špičkových bojovníků po celém světě.

Světoznámí trenéři jako Rafael Cordeiro, Erik Paulson, Eddie Cha a Joey Rodriguez trénují pomocí vybavení Revgear bojovníky takových jmen, jako jsou Wanderlei Silva, Rafael Dos Anjos, Renato Sobral, Cub Swanson, Korean Zombie, Benson Henderson, Andre Fili, Urijah Faber a mnoho dalších.

Trénujte se správným vybavením, překonávejte své hranice a zvedejte ruce k vítězství s REVGEAR! Volba špičkových bojovníků a trenérů od roku 1996.